UWAGA!

Firma MAGNATA przestała produkować artykuły dziecięce.
Informujemy, że nie posiadamy żadnych zapasów magazynowych tych towarów.
    
  
Artykuły dziecięce
nocniki, huśtawki, artykuły kąpielowe, nosidełka
Huśtawka "BALETKA"

Jesteśmy producentem huśtawki "Baletki". Huśtawka jest przeznaczona dla dzieci od 10 miesiąca do 2 lat, o wadze do 12 kg. Sposób jej mocowania jest skuteczny co uniemożliwia zsuniecie się z huśtawki w trakcie zabawy. Głębokie tzw. "majteczki" zapewniają dziecku całkowite bezpieczeństwo. Huśtawka powinna być wykorzystywana jako dodatkowy element pomagający w kształtowaniu innych naturalnych form ruchu dziecka.  instrukcja _>

Nosidełka

Nosidełka niemowlęce W IV Specjal przeznaczone są dla niemowląt od 3 miesiąca życia do 10 kg. Wykonane z tkaniny baweł- nianej, mają usztywnione plecki.
Nosidełka dla dzieci są bardzo przydatne w wielu sytuacjach życiowych. Mając dziecko blisko sie- bie pod opieką, chronisz je przed niebezpieczeństwami. więcej _>

Hamak kąpielowy

Konstrukcja hamaka umożliwia zaczepienie go w każdej wanience dziecięcej. Wykonany jest  z tkaniny bawełnianej oraz wkładki ochronnej. Chwytaki metalowe są ze stali nierdzewnej. Pod względem bezpieczeństwa, higieny i przeznaczenia, spełnia te same kryteria co leżak kąpielowy. Przeznaczony jest dla dzieci od 1 dnia życia. więcej _>

Dokladniejsze informacje udzielamy telefonicznie lub pocztą mailową

Artykuł chwilowo niedostępny
Nocniki z melodyjką, pozytywką

Zajmujemy się montowaniem modułów muzycznych (pozytywek) do wszystkich typów nocników produkowanych przez renomowane firmy krajowe i zagraniczne. Są to następujące wzory: Kaczka Maltex, pies, Kubuś Disney, foka, samochód, żabka z pokrywką, kaczka OSP.
Nasza technologia montażu i wysoka jakość wykonania, przełożyla się w praktyce na długi okres jej bezawaryjnego działania. W tym przekonaniu upewnia nas brak reklamacji od naszych odbiorców.
Mamy wszelkie pełnomocnictwa, wystawione przez producenta, na dystrybucję tych produktów w jego imieniu.

Kąpielowe: leżaki, hamaki, rondo, czepek

Leżak kąpielowy. Umożliwia on kąpanie dziecka nawet w normalnej wannie. Wykonany jest z metalu i tkaniny frote. Metalowy, lakierowany stelaż gwarantuje bezpieczną kąpiel niemowlaka. Dzięki jego konstrukcji nie naraża dziecka na urazy często powstające przy tzw. kąpaniu na ręku. Ponadto jest łatwy w utrzymywaniu jego czystości. Przeznaczony jest dla dzieci od 1 dnia życia.

Rondo kąpielowe. Wykonane jest z folii, metalu i gumy. Jego zadaniem jest chronić oczy dziecka przed mydlinami i wodą w trakcie mycia głowy. Rondo na głowie dziecka nie utrudnia czynności mycia, a opaska z gumy i folii w delikatny sposób dostosowuje się do jego głowy. Produkt estetyczny i łatwy w użytkowaniu. Przeznaczony jest dla dzieci od 3 miesiąca życia.

  

- Uwagi odnośnie artykułów dziecięcych

       Asortyment  "nocniki dziecięce"  nie jest w produkcji ciągłej. Ich produkcję uruchamiamy przy większych zamówieniach.
To samo dotyczy nosidełek.